Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Dłutów – oferty mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź(Dłutów + 23 km)

290 000 zł42,42 m² 6 836,40 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/1035/2025 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Na sprzedaż 50% udziału w nieruchomości wspólnej, obejmującej część czterokondygnacyjnej kamienicy o pow.: ok.: 250 m z działką o pow.: 465 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łódź

Koziny,Łódź(Dłutów + 23 km)

255 000 zł36,60 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

*** Tylko w Home Park *** Mieszkanie na 2 piętrze/2 w budynku położonym w okolicach Manufaktury, blisko planowanego przystanku przesiadkowego w Łodzi. Idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,76 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,99 m² 29,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami położone w odnowionej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Mieszkanie o pow. ok. 36 mkw., składa się z 2. niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Górna,Łódź(Dłutów + 23 km)

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Łódź

Nowe sady,Łódź(Dłutów + 23 km)

469 000 zł37,06 m² 12 655,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Nowe Sady. Lokalizacja nieruchomości korzystna zarówno dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełchatowska

Dłutów,łódzkie

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie ,bezczynszowe ,z garazem ,komórka i działka 300m

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach